Recepcja jest miejscem, w którym klient nawiązuje pierwsze relacje z firmą. W efekcie kształtuje też opinię o niej, dzięki czemu dobrze ją zapamięta i zechce do niej wrócić lub przeciwnie – otoczenie nie pozostawi w nim pozytywnych wspomnień. Dlatego tak ważne jest stworzenie wystroju, który zagwarantuje komfort i obudzi przyjemne emocje. W nowoczesnych firmach mogą nimi być lady modernistyczne.

Modernistyczny, czyli prosty i praktyczny

Modernizm jest stylem, który dominował w okresie od około 1918 do 1975 roku. Jako jego cechę przewodnią podaje się całkowite odsunięcie uwagi od formy i ukierunkowanie jej na funkcjonalność. Stąd też przedmioty i budynki modernistyczne wyróżniały się prostotą i były pozbawione jakichkolwiek dekoracji, ale zapewniały wysoki komfort użytkownikom. Jak na tym tle prezentują się nowoczesne recepcje?

Pomiędzy modernizmem a wizją aranżacji przyszłości można dostrzec wiele zależności. Przede wszystkim wzornictwo dąży do wspomnianej prostoty formy, w której projektant nie traci czasu i przestrzeni na tworzenie ozdobników. Geometryczna forma i ograniczenie detali idą w parze z wygodą, jaką zapewniają praktyczne rozwiązania techniczne. Przykładem jest lada R 142, która łączy typowe dla industrializmu kolorystykę i materiał z nowoczesną prostą formą geometryczną.

Nowoczesne recepcje w unikalnych formach

Produkowane przez nas nowoczesne lady recepcyjne na zamówienie to jednak nie tylko geometryczna forma. W stylizacjach pojawiają się też charakterystyczne kontrasty oraz kształty, które odbiegają od prostoty i matematycznej precyzji. R 147 Corian to nowoczesne recepcje, które nie tylko odzwierciedlają dawny modernizm, ale są też awangardowe.  Prezentowany model odbiega kształtem od typowych mebli recepcyjnych już samą bryłą, sprawiając, że pomieszczenie staje się wyjątkowe. Atutami są też zestawienie kolorystyczne oraz luksusowy materiał.

Alternatywą dla modelu R 147 Corian jest lada R 137. Model przyciąga uwagę ciekawym połączeniem dwóch brył wykonanych z materiałów o różnej strukturze i kolorystyce. W kompozycji dominują kontrast i asymetria, które doskonale odzwierciedlają charakter wzornictwa przyszłości.