Coraz bardziej udoskonalając idee megalitycznej i zarazem komfortowej recepcji, do naszych głów wpadają coraz to nowe pomysły. Na pracownie firmy WILKING natomiast coraz to nowsze i bardziej ekskluzywne materiały.

Gdy specjaliści tworzący pod marką WILKING doszli do perfekcji w opracowaniu drewna, płyt laminowanych i laminatów HPL,  przyszedł czas na pracę z konglomeratami i tu zaczęliśmy od corianu.

Jego szczególną cechą jest jednorodność, która umożliwiająca wykonanie jednoelementowych przedmiotów i form bez widocznych połączeń. Dzięki temu możemy uzyskać miękkie kształty i jednolitą geometryczną bryłę.

Corian to materiał cechujący się wytrzymałością, niemal niezniszczalny. Wyróżnia się trwałością i odpornością na zmiany temperatury, działanie wody czy ścieranie. Poza tym jest bardzo łatwy w czyszczeniu.

Śnieżnobiałe elementy lady, której front w całości wykonano z corianu, pięknie połamane i zlicowane w monolityczną ekskluzywną bryłę przywodzą na myśl szlachetny kamień. Oto model R20, który najlepiej jak tylko można ma reprezentować  swojego odbiorcę. . Główną rolę gra tutaj super nowoczesny materiał. Z  pierwszego planu nie schodzi także wielkość, kształt i niezaprzeczalne walory użytkowe lady wykonanej z płyt mineralno-akrylowych.

Klinika medycyny estetycznej, prywatna przychodnia, producent odzieży, kosmetyków, hotel, hol wielkiej korporacji… Każde miejsce zasługuje na tak godnego reprezentanta, jakim jest corianowa lada recepcyjna R20.