fbpx

Lady sklepowe i do punktów usługowych

Efektowne wykończenie firmy ma ogromne znaczenie wizerunkowe podczas bezpośrednich kontaktów z klientami. Każdy, kto wchodzi do sklepu, restauracji, punktu usługowego czy salonu handlowego, w pierwszej kolejności ocenia estetykę wnętrza, a dobre wrażenie można zrobić tylko raz.

Polecamy więc nowoczesne, trwałe, indywidualnie zaprojektowane i wykonane lady sklepowe do różnorodnych lokali, w których liczy się wygodna obsługa klientów.

lada w punkcie usługowym

Nowoczesna lada wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji

Budowanie pozytywnego wizerunku składa się z kilku kluczowych elementów, zaczynając od jakości oferowanych usług czy produktów, poprzez zaangażowanie pracowników oddelegowanych do obsługi klientów, po wygląd wnętrza firmy. Ten powinien być nienaganny w każdej branży.

Produkujemy na zamówienie lady sprzedażowe, sklepowe, do punktów usługowych i gastronomicznych, w różnych kształtach, wymiarach i kolorach. Wykonujemy je z trwałych materiałów naturalnych, konglomeratów, płyt laminowanych, szkła, metalu i elementów drewnianych.

Od początku do końca realizacji – jako producent lad sprzedażowych – dostosowujemy nasze produkty do wymagań klienta. Sklepowe lady mogą mieć różne kształty, wysokości, mogą zapewniać miejsce do pracy siedzącej i stojącej. Ponadto umożliwiają obsługę komputerów i sprzętu biurowego oraz przechowywanie dokumentów, kluczy i innych przedmiotów niezbędnych w pracy danego punktu usługowego, biura albo sklepu. Mogą posiadać regały, części ekspozycyjne, szuflady, dodatkowe półki i schowki o różnej długości i szerokości.

Dzięki naszemu kompleksowemu podejściu do projektowania, wykonywania i montażu lad sprzedażowych, dopasujemy mebel do każdego wnętrza, także stylistycznie. Te mogą znajdować się w centralnym miejscu pomieszczenia lub w jego narożniku. Jego kolorystyka i design będą harmonizować z wyglądem całego pomieszczenia lub z ogólnym wyposażeniem przedsiębiorstwa.

Lady sklepowe i usługowe dopasowane do każdego biznesu

Lady sprzedażowe są dopasowane do potrzeb różnych biznesów i uwzględniają oczekiwania klientów oraz pracowników. Uwagę zwraca wygląd lad, w tym wysoka jakość wykonania. Nawet lady sklepowe używane przez wiele lat, pozostają estetyczne za sprawą wysokiej klasy materiałów, które nie są podatne na pęknięcia, zarysowania i odkształcenia.

Jeśli chcesz poznać ceny lad sklepowych, skontaktuj się z naszą firmą. Określ swoje oczekiwania i wybierz projekt idealnie dopasowanej lady sklepowej lub usługowej.

Nasze lady i recepcje montujemy w:

  • Salonach Spa, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, w których są obsługiwani klienci szczególnie wrażliwi na estetykę wnętrza i higienę pomieszczeń.
  • Cukierniach, lokalach gastronomicznych, restauracjach, barach, kawiarniach. Mogą to być zarówno typowe lady sklepowe, jak i recepcje niezbędne w wysokiej klasy restauracjach. Lady sklepowe do lokali z gastronomią umożliwiają efektowną ekspozycję towarów.
  • Salony samochodowe, banki i firmy ubezpieczeniowe wymagają lad, które umożliwiają wygodną rozmowę z klientem, korzystanie z komputera, podpisywanie dokumentów, prezentację oferty. Budują prestiż firmy oraz zaufanie do przedsiębiorstwa.
  • Sklepy elektroniczne, serwisy samochodowe, komputerowe i inne punkty usługowe wyposażone w nowoczesne lady wyznaczają rejon obsługi klienta, umożliwiają prezentację oferty, wykonywanie płatności, podawanie i prezentację towarów.
  • Sklepy odzieżowe, jubilerskie, drogerie, salony optyczne i wiele innych punktów sprzedażowych i usługowych wymagają montażu nowoczesnej, trwałej i estetycznej lady sklepowej. Realizując zamówienie na lady sklepowe, bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby branży, np. konieczność zabezpieczenia kosztownych towarów przed kradzieżą.
  • Kina, teatry oraz ośrodki kultury to miejsca, w których niezbędna jest recepcja oraz lada do sprzedaży biletów, obsługi widzów, przyjmowania odzieży wierzchniej przekazywanej do szatni albo ułatwiającej sprzedaż przekąsek. Odpowiednia lada sprzedażowa jest funkcjonalna, odporna na zniszczenie, a także pozwala na swobodny kontakt obsługi z klientami.
  • Siłownie, kluby fitness wymagają recepcji nierzadko z możliwością schowania kluczyków (np. do szatni). Przystosujemy lady sklepowe do wymagań klientów z branży fitness, Spa czy prowadzących pływalnie.

Jeśli spodobał Ci się któryś projekt naszej lady skontaktuj się z nami, dopasujemy go do Twoich potrzeb!