Blog

Wielofunkcyjny mebel w recepcji. Biurko i recepcja w jednym.

Są miejsca w naszej życiowej i zawodowej przestrzeni gdzie standardowe rozwiązania nie znajdą racji bytu ani uznania użytkowników, którym będą dedykowane.

My jako pracownicy firmy Wilking skupiającej swoją uwagę w dużej mierze na urzeczywistnianiu recepcyjnych marzeń naszych klientów mieliśmy nie raz do czynienia z potrzebą ominięcia standardów. Opuszczaliśmy strefę komfortu i tworzyliśmy coś zupełnie nieoczywistego. Bo tego wymagała sytuacja.

Lady recepcyjne do małych wnętrz

Urządzając niewielki salon kosmetyczny czy fryzjerski, musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Pierwsza z nich to odpowiednio zaprojektowana, a najlepiej wykonana na zamówienie lada recepcyjna. Drugi to zastosowanie prostych trików na optyczne powiększenie niewielkiej przestrzeni, jaką zajmuje Twoja firma. Zobacz, jak powinno to  wyglądać w praktyce.

Ekologiczna lada recepcyjna czyli naturalna zieleń w przestrzeni recepcyjnej

Wspaniałe, majestatyczne monstery, delikatny i skromny chrobotek czy strzelisty skrzydłokwiat to tylko jedne z wielu propozycji naturalnej zieleni, którą możemy pięknie wkomponować w zabudowę recepcyjną. Od wielu lat wszystko co EKO i naturalne jest wyjątkowo wysoko oceniane przez odbiorców i wyjątkowo pożądane w realizacjach planowanych przez inwestorów.

Jakie są rodzaje lad recepcyjnych?

Recepcja to jeden z bardziej reprezentatywnych elementów aranżacji przestrzeni biurowej, hotelowej czy obsługowej. Musi być więc odpowiednio urządzona. Z jednej strony tak, by ułatwić pracę obsłudze. Z drugiej zaś stanowić swoistą wizytówkę firmy. Dlatego należy ją wyposażyć w dobrej jakości, najlepiej spersonalizowaną ladę recepcyjną na wymiar. Zobacz, jakie korzyści stwarzają tego typu lady. Dowiedz się, jakie są ich typy i urządź swoją idealną nowoczesną recepcję z ich wykorzystaniem.

Butelkowa zieleń niezmiennie popularna od wielu lat!

Zieleń skrupulatnie zaopiekowana w otoczeniu budynków i przestrzeni publicznej, zieleń na ścianach elewacji i  wewnątrz pomieszczeń, zielone dekory w tekstyliach czy terakocie są od wielu lat trendy.

Piękna lada w wersji ekonomicznej, to jest możliwe!

Przez kilka lat stworzyliśmy niemal 200 autorskich modeli lad recepcyjnych. Wśród nich mamy lady w wersjach podstawowych, lady proste a jednak eleganckie, lady ekskluzywne, drewniane, z dodatkiem stalowych stelaży, konstrukcji, laminatów, kamienia czy corianu.

Jak zagospodarować ladę w recepcji?

Lada recepcyjna jest najważniejszym a często też jedynym meblem w pomieszczeniu, do którego z ulicy wchodzą goście. Z tego powodu powinna być starannie dobrana pod względem wzornictwa, kolorystyki i stylu, dzięki czemu będzie stanowić wizytówkę firmy.

Wszystko o ladach recepcyjnych

O tym, jak ważne jest pierwsze wrażenie, z pewnością wie każdy. To prawo dotyczy nie tylko wyglądu zewnętrznego i zachowania osób, ale również pomieszczeń w budynkach, w których klienci czy petenci nawiązują pierwszy kontakt z firmą. Od rodzaju wywołanych emocji zależą późniejsze kontakty, skłonność do powrotów i odwiedzania tego miejsca oraz do nawiązywania współpracy. Królową takiego pomieszczenia z pewnością jest lada recepcyjna.