Blog

lada recepcyjna w stylu loftowym

Zaprojektuj recepcję zgodnie z obecnymi trendami – lada recepcyjna w stylu loftowym

Styl loftowy to obecnie jeden z przodujących i chętnie wybieranych trendów wnętrzarskich. W ten sposób urządzane są nie tylko obiekty mieszkalne. Styl loftowy gości również w hotelach czy modnych restauracjach. Trudno się temu dziwić, ponieważ jest bardzo oryginalny i nadaje wnętrzom wyjątkowego charakteru. Jego potencjał możesz też wykorzystać, gdy jesteś właścicielem salonu kosmetycznego czy biura projektowego.

Jakie elementy składają się na ten styl? Czy jest to dobry pomysł na aranżację recepcji w Twoim biurze? Jak powinna wyglądać i z czego może zostać wykonana lada recepcyjna w stylu loftowym? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dalszej części artykułu.

lada recepcyjna do salonu beauty R186

Lada recepcyjna R186 – podstawa recepcji w branży beauty

Sektor usług z sektorem handlu idą często ze sobą w parze. Szczególnie gdy wykonanie usługi na rzecz naszego klienta powinno pociągać za sobą potrzebę zakupu produktów, które pomogą utrzymać pozytywne skutki tej usługi. Skomplikowane i proste jednocześnie głównie jeśli na myśli mamy sektor „beauty”.

lada recepcyjna płyta antyfinger

Płyty Antyfinger jako alternatywa dla tradycyjnej powłoki lakierniczej

Recepcja to miejsce gdzie każdy z naszych gości w pierwszym momencie ocenia miejsce wizualnie a w drugiej chwili ma bezpośredni kontakt z samą recepcją. Zazwyczaj obsługa klienta przy ladzie recepcyjnej wiąże się z jej „namacalnym” kontaktem z naszym interesantem.

Lada recepcyjna, a materiał z jakiego została wykonana

Lada recepcyjna to jeden z najważniejszych elementów, w jakie powinna być wyposażona profesjonalna przestrzeń biurowa, hotelowa czy obsługowa. Jej najważniejsze cechy to nowoczesny wygląd, reprezentatywność oraz wysoka funkcjonalność.

Sprawdź, z czego może być wykonana nowoczesna recepcja i poznaj zalety poszczególnych materiałów. Dowiedz się, gdzie najlepiej sprawdzą się lady kamienne, a gdzie lepiej te wykonane z drewna czy metalu!

RECEPCJA W PIGUŁCE

Mając do zagospodarowania niewielką przestrzeń stworzenie odpowiedniej, użytecznej i jednocześnie ładnej lady może stanowić spory orzech do zgryzienia.

Wielofunkcyjny mebel w recepcji. Biurko i recepcja w jednym.

Są miejsca w naszej życiowej i zawodowej przestrzeni gdzie standardowe rozwiązania nie znajdą racji bytu ani uznania użytkowników, którym będą dedykowane.

My jako pracownicy firmy Wilking skupiającej swoją uwagę w dużej mierze na urzeczywistnianiu recepcyjnych marzeń naszych klientów mieliśmy nie raz do czynienia z potrzebą ominięcia standardów. Opuszczaliśmy strefę komfortu i tworzyliśmy coś zupełnie nieoczywistego. Bo tego wymagała sytuacja.

Lady recepcyjne do małych wnętrz

Urządzając niewielki salon kosmetyczny czy fryzjerski, musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Pierwsza z nich to odpowiednio zaprojektowana, a najlepiej wykonana na zamówienie lada recepcyjna. Drugi to zastosowanie prostych trików na optyczne powiększenie niewielkiej przestrzeni, jaką zajmuje Twoja firma. Zobacz, jak powinno to  wyglądać w praktyce.

Ekologiczna lada recepcyjna czyli naturalna zieleń w przestrzeni recepcyjnej

Wspaniałe, majestatyczne monstery, delikatny i skromny chrobotek czy strzelisty skrzydłokwiat to tylko jedne z wielu propozycji naturalnej zieleni, którą możemy pięknie wkomponować w zabudowę recepcyjną. Od wielu lat wszystko co EKO i naturalne jest wyjątkowo wysoko oceniane przez odbiorców i wyjątkowo pożądane w realizacjach planowanych przez inwestorów.