fbpx

Blog

Dlaczego warto wybrać przeszkloną ladę recepcyjną?

Dlaczego warto wybrać przeszkloną ladę recepcyjną?

Lada recepcyjna to mebel niezbędny w każdym hotelu, klinice medycznej, gabinecie kosmetycznym i fryzjerskim czy biurze. Niezależnie od profilu prowadzonej działalności recepcja zawsze spełnia tę samą funkcję.

Jak dobrać oświetlenie do lady recepcyjnej?

Jak dobrać oświetlenie do lady recepcyjnej?

Lada recepcyjna to pierwsze miejsce w lokalu czy hotelu, z którym ma do czynienia klient, dlatego jest jego wizytówką. Od tego, jakie wrażenie zrobi na nim recepcja oraz pracownik recepcji w dużej mierze zależy, czy jeszcze do nas wróci.

Recepcja R244 – czyli architektoniczne lamele górą!!!

Odkąd architektura stała się integralną częścią naszego codziennego życia, stale ewoluuje, dostosowując się do zmieniających się potrzeb i trendów. Jednym z najważniejszych elementów, który znacząco wpłynął na rozwój współczesnej architektury, są lamele. Lamele to cienkie, pionowe lub poziome elementy, które często stanowią nie tylko ozdobę, ale także pełnią funkcję praktyczną w budynkach a także występują obecnie bardzo często jako elementy czy nawet budulec mebli. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się jednemu z najbardziej wyrazistych przykładów wykorzystania lamelek – recepcji R244, w której cała konstrukcja opiera się na pionowych lamelach w rozmiarze XXL.

ODŚWIEŻENIE WIZERUNKU RECEPCJI PRZEZ WYMIANĘ RECEPCJI

Wymiana lady recepcyjnej w istniejącej już recepcji bez konieczności przeprowadzania generalnego remontu to zadanie, które może przynieść wiele korzyści dla Twojego biznesu lub przestrzeni biurowej i jak najbardziej jest możliwe.

lada recepcyjna

Skomplikowane bryły lady recepcyjnej R225 jako punkt centralny holu biurowca

Lada recepcyjna to centralny punkt niemal każdej powierzchni, która stanowi wizytówkę firmy, poczekalnię oraz miejsce gdzie nasz gość po pierwszym kontakcie wydaje osąd na temat działalności danego przedsiębiorstwa. Od tego w jaki sposób przestrzeń będzie zagospodarowana, jakie tonacje, style oaz formy przybierze nasza lada recepcyjna w dużej mierze zależeć będzie indywidualny odbiór naszej firmy przez klienta. To także w dużej mierze zadecyduje o sukcesie biznesowym. W każdym biurowcu czy nawet niewielkiej firmie istnieje jedno miejsce, które pełni rolę serca i duszy całej organizacji.
Takim wyjątkowym punktem centralnym przestronnego holu biurowca może być skomplikowana bryła obszernej i pięknej lady recepcyjnej R225. Ta wyjątkowa konstrukcja nie tylko stanowi efektowny element architektoniczny, ale również pełni funkcję wizytówki firmy, odzwierciedlając jej styl, wartości i profesjonalizm, którego jest wyznacznikiem.

Lada recepcyjna

FRONT RECEPCJI Z BLACHY CIĘTEJ LASEROWO

Recepcja jest sercem każdego biura i często jest to pierwsze miejsce, do którego trafiają Państwa klienci. Dlatego tak ważne jest, aby była ona perfekcyjnie wykonana i stanowiła wizytówkę firmy. Cięta laserem blacha, z jej niezwykłymi możliwościami kształtowania, stała się coraz popularniejszym elementem dekoracyjnym, który może być używany do tworzenia wspaniałych i unikalnych frontów recepcyjnych.

lada recepcyjna

Wszystko o logotypie umieszczonym na ladzie recepcyjnej.

Logotypy firm są ważnym elementem wizerunku i rozpoznawalności marki. W dzisiejszych czasach, kiedy konkurencja między firmami jest bardzo duża, logotyp staje się wizytówką przedsiębiorstwa. Dlatego, umieszczenie loga na ladzie recepcyjnej to ważny element identyfikacji wizualnej firmy.

lada recepcyjna corian

Corian. Luksus w najszlachetniejszym wydaniu.

Wspaniała oprawa każdej przestrzeni recepcyjnej to podstawa jeśli chodzi o wizerunek przedsiębiorstwa. Odpowiednio dobrane materiały wykończeniowe, szczegółowo zaplanowane wyposażenie oraz umeblowanie recepcji w dużej mierze decyduje o postrzeganiu firmy przez „zewnętrzne oczy”.