fbpx

Producent lad recepcyjnych

lady recepcyjne logo

Wyróżniamy się pasją do pięknych wnętrz. Kładziemy nacisk na dopasowanie stylistyki lady do pomieszczenia, ponieważ uważamy, że wszystkie jego elementy powinny być idealnie dopasowane pod względem wymiarów oraz tworzyć spójną kompozycję.

lady recepcyjne na zamówienie
NASZA HISTORIA

Nasz Zespół tworzą pasjonaci pięknych wnętrz, posiadający bogate doświadczenie w projektowaniu, produkcji i sprzedaży mebli, których celem jest satysfakcja Klienta oraz dbałość o najwyższą jakość.

Od 1994 roku produkujemy, projektujemy i sprzedajemy meble na terenie całej Polski oraz za granicę. Naszą główną specjalnością są lady recepcyjne.

Lady projektowane na indywidualne zamówienie

Nasze lady recepcyjne robimy indywidualnie według koncepcji Klienta i dopasowujemy je do stylistyki wnętrza. Oferujemy dowolność wymiarów, konfiguracji, kolorów i elementów ozdobnych.

Firma WILKING – Zbigniew Filipiak to producent lad recepcyjnych oraz innych mebli, który działa na rynku już od 1994 roku. Przez kilkadziesiąt lat pracy nie tylko udoskonaliliśmy warsztat, ale też opracowaliśmy metody projektowania i tworzenia kompozycji, które przyciągają uwagę wyjątkowością formy. Nasze lady recepcyjne całkowicie zmieniają pojęcie mebla biurowego. Brak w nich sztampowości i schematyzmu, a każdy, nawet najmniejszy detal jest przemyślany i dopracowany.

Lady recepcyjne zgodne z wizją klienta

Jako producent lad recepcyjnych cieszymy się uznaniem wielu klientów nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy. Tworzone przez nas modele – spersonalizowane, doskonale dopasowane wymiarowo oraz z unikalnymi wykończeniami są obecnie wizytówką wielu nowoczesnych firm i hoteli. Produkcja lad jest realizowana w ścisłej współpracy z klientem. Dlatego każdy mebel odzwierciedla konkretne potrzeby i oczekiwania zleceniodawcy. Tworzymy lady do recepcji w stylu nowoczesnym i klasycznym, rustykalne i futurystyczne podświetlane oraz z dodatkowym wyposażeniem.

Jeśli spodobał Ci się któryś projekt naszej lady skontaktuj się z nami, dopasujemy go do Twoich potrzeb!