Nasze realizacje

Lada recepcyjna to zapewne najważniejszy mebel w firmie. Umieszczona w holu wejściowym jest niezbędna do zapewnienia klientowi właściwej obsługi, a jednocześnie pozwala mu na ukształtowanie pierwszej opinii o biurze, kancelarii czy hotelu. Lady do recepcji są wizytówkami firm, wskazując na nowoczesne lub tradycyjne podejście do pracy. Informują też o standardach obsługi klienta i są istotnym elementem wizerunku firmy.

Klasyczne i nowoczesne lady recepcyjne na zamówienie

Firma WILKING – Zbigniew Filipiak z siedzibą w Warszawie od wielu lat zajmuje się projektowaniem i tworzeniem wyjątkowych lad biurowych. Od 1994 roku, w którym rozpoczęliśmy działalność, systematycznie rozszerzamy nasze możliwości, wprowadzając do warsztatu zarówno nowe materiały, jak i pomysły na niestandardowe wzornictwo. Przykładem jego wykorzystania są nowoczesne lady recepcyjne, które zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy na zamówienie klientów.

Czym wyróżniają się nasze realizacje?

Ich najważniejszymi cechami są niepowtarzalność oraz niemal perfekcyjne dopasowanie do aranżacji i stylu pracy firmy. Nasze lady do recepcji przyciągają uwagę starannością wykonania i ciekawymi, często nietypowymi połączeniami materiałów. Na zamówienie projektujemy i wykonujemy modele spersonalizowane, o starannie dopasowanych wymiarach i kształtach. Zestawiamy w nich drewno z laminatem, płytą melaminowaną, metalem i szkłem oraz innymi materiałami, również ekskluzywnymi takimi, jak corian i HPL.

Lady do recepcji, które powstają w naszej firmie wyróżniają się atrakcyjnymi kształtami, od prostych form, przez łuki i zaokrąglenia po atrakcyjne zestawienia elementów geometrycznych. Nie brakuje też modeli rustykalnych oraz futurystycznych. Instalujemy w nich dodatkowe podświetlenia, wygodne półki i szuflady, regulowane nóżki, kablowanie, wykonujemy grawery i inne elementy wyposażenia. Tworzymy także lady recepcyjne z logo – również wycinanym laserowo w metalu.

Nasze projekty

Możliwości techniczne, pomysłowość, różnorodność i niepowtarzalność to cechy, które znajdziesz w naszych modelach. Nowoczesne lady recepcyjne – spersonalizowane, w różnych stylach, w tym modele wykonywane na wymiar znajdziesz w naszej galerii. Zachęcamy do zapoznania się z projektami i wyboru wzornictwa, które najlepiej odzwierciedla klimat Twojej firmy.

× W czym mogę pomóc?