Lada recepcyjna to mebel niezbędny w każdym hotelu, klinice medycznej, gabinecie kosmetycznym i fryzjerskim czy biurze. Niezależnie od profilu prowadzonej działalności recepcja zawsze spełnia tę samą funkcję.

Jej zadaniem jest zrobić dobre pierwsze wrażenie na kliencie lub gościu oraz zapewnić pracownikom recepcji funkcjonalne i ergonomiczne miejsce pracy. Lada recepcyjna ze szklanym blatem może stanowić dobre rozwiązanie zarówno, jeśli chodzi o funkcjonalność, jak i aspekt dekoracyjny we wnętrzach.

Dlaczego przeszklona lada recepcyjna w nowoczesnym designie może być wizytówką firmy?

W recepcji zaprojektowanej w stylu nowoczesnym i minimalistycznym warto postawić na meble w neutralnych odcieniach, na przykład w kolorze białym, oraz dodatkiem szkła, na przykład w formie szklanego blatu.

Takie połączenie doskonale pasuje do niewielkich przestrzeni, gdyż optycznie powiększa wnętrze i sprawia, że wygląda ono lekko, a jednocześnie designersko. Lady z przeszkleniem i na wysoki połysk będą też odbijać światło, co również przełoży się na optyczne powiększenie niewielkiej recepcji.

Dowiedz się, dlaczego kształt i forma lady recepcyjne ma fundamentalne znaczenie dla wizerunku Twojej firmy

Szklane elementy wyposażenia są też dosyć łatwe w utrzymaniu w czystości, co ma znaczenie w przypadku miejsc, gdzie wymagane jest zachowanie wysokich standardów sanitarnych. Aby jednak zawsze wyglądały nienagannie, trzeba o nie dbać w odpowiedni sposób, gdyż są podatne na powstawanie zarysowań czy nieestetycznych smug.

Lada do recepcji z przeszkleniem to uniwersalny mebel biurowy, który sprawdzi się w wielu aranżacjach wnętrz. Na przykład do recepcji salonu kosmetycznego można wybrać ladę z przeszklonym frontem w kolorze mlecznego szkła i podświetleniem LED.

Z pewnością będzie się prezentować bardzo elegancko i profesjonalnie. Pozwoli stworzyć wyjątkowe wrażenie na klientach i będzie dobrą wizytówką firmy.

Z kolei lada recepcyjna z blatem wykonanym ze szkła będzie wyglądać lekko i stylowo. Zastosowanie szkła w aranżacji miejsc, w których nie ma zbyt dużo wolnej przestrzeni, pozwoli stworzyć przytulne stanowisko pracy. Subtelne elementy dekoracyjne, takie jak świece czy wazon ze świeżymi, ciętymi kwiatami podkreślą klimat i charakter miejsca.

W połączeniu z odpowiednio dobranym oświetleniem kącik recepcyjny będzie prezentował się profesjonalnie i prestiżowo.

Dlaczego przeszklona lada recepcyjna w nowoczesnym designie może być wizytówką firmy?

Gabinety lekarskie i przestrzenie biurowe — w jakich aranżacjach przeszklona lada recepcyjna będzie doskonałym pomysłem?

Gabinety lekarskie to miejsca, w których wymagane jest spełnienie wysokich norm związanych z higieną miejsc użyteczności publicznej. Dlatego podczas ich aranżacji często stawia się na nowoczesność, jasne, stonowane kolory, powierzchnie lakierowane na wysoki połysk oraz przeszklenia.

Recepcja w placówce medycznej powinna być przede wszystkim czysta oraz spójna z aranżacją reszty pomieszczeń. Lada recepcyjna z przeszkleniem to świetne rozwiązanie. gdy zależy nam na uzyskaniu profesjonalnej przestrzeni użytkowej o ponadczasowej stylistyce.

Poznaj nasz lady recepcyjne do placówek medycznych

We wnętrzach biurowych recepcja odgrywa kluczową rolę w kontakcie z klientami i kontrahentami. Znaczenie ma nie tylko kompetencja pracowników recepcji, ale też jej prestiżowy wygląd. Dobre pierwsze wrażenie to klucz do udanych rozmów biznesowych.

Przeszklona recepcja w stylu glamour to dobra wizytówka firmy, która z pewnością oczaruje każdą przybyłą osobę. Solidna lada recepcyjna w połączeniu z innymi meblami biurowymi pozwoli stworzyć przyjazne miejsce pracy oraz atrakcyjną przestrzeń do obsługi klienta.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów realizujemy indywidualne zamówienia na lady recepcyjne. Uwzględniamy wszystkie oczekiwania zamawiającego, – zarówno dotyczące wymiarów i kształtu lady, jak i materiałów wykonania oraz dodatkowych elementów, takich, jak oświetlenie LED.

Zachęcamy do kontaktu, a także do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i podpowiemy, na jaki rodzaj lady recepcyjnej się zdecydować.