Są miejsca w naszej życiowej i zawodowej przestrzeni gdzie standardowe rozwiązania nie znajdą racji bytu ani uznania użytkowników, którym będą dedykowane.

My jako pracownicy firmy Wilking skupiającej swoją uwagę w dużej mierze na urzeczywistnianiu recepcyjnych marzeń naszych klientów mieliśmy nie raz do czynienia z potrzebą ominięcia standardów. Opuszczaliśmy strefę komfortu i tworzyliśmy coś zupełnie nieoczywistego. Bo tego wymagała sytuacja.

Stworzenie biurka służącego jako lada recepcyjna odpowiednio zaprojektowanego i skrojonego pod potrzeby klientów za ladę recepcyjną było dla nas wyzwaniem. Wspólnym wysiłkiem Wilking stworzył model R47, który w nieoczywisty ale bardzo wyrazisty sposób stał się recepcją jednego z salonów samochodowych.

Centralnie umieszczone pasmo recepcyjne w formie mega nowoczesnego biurka R47 o wysokości standardowego stołu konferencyjnego z powodzeniem zastąpiło wysoką recepcję, otworzyło przestrzeń i udostępniło klientowi całe pomieszczenie.

Nasze Elastyczne i modernistyczne podejście do projektowania oraz produkcji przestrzeni w dużej mierze przeznaczonej dla Państwa klientów daje gwarancję zbudowania niepowtarzalnej, użytecznej i eleganckiej recepcji. Odpowiednio skomponowana lada z kolei będzie Państwa dumą długie lata.