Lada recepcyjna nie jest meblem przypadkowym. To jedno z najważniejszych miejsc w firmie, jej wizytówka, która decyduje o pierwszym wrażeniu Twojego klienta czy gościa. Stylowe dodatki spersonalizują ladę na zamówienie, dodadzą jej indywidualnego charakteru, zapewnią też wystrój spójny z aranżacją wnętrza biura, hotelu czy siedziby firmy.

Możesz wybierać spośród różnych dodatków do lad na zamówienie. Są wśród nich firmowe logotypy, diody LED lub technologiczne nowinki, takie jak ekrany LCD, które pomogą promować materiały reklamowe lub wyświetlą ważne dla klientów informacje.

Lada z logo Twojej firmy

Własne logo to najlepszy pomysł, aby spersonalizować ladę recepcyjną i dopasować ją do stylu pomieszczenia. Personalizacja jest bardzo istotną zaletą lady na zamówienie, która mocno wpływa na wizerunek każdej firmy. Lada recepcyjna powinna być spójna stylistycznie z wnętrzem. Twoja firma jest wówczas postrzegana jako profesjonalna, a więc godna zaufania.
Nasze lady recepcyjne możemy spersonalizować dowolnym logotypem. Możesz zamówić przy tym logo, które wytniemy laserowo lub takie, które zostanie naklejone na front lady. Do wyboru jest wiele różnych możliwości umieszczenia logotypu na ladzie, które pomożemy Ci dobrać w zależności od stylu Twojej lady, jej wymiarów, kształtu i budżetu. Jeśli zależy Ci na rozwiązaniach premium, polecamy logo firmowe w wersji podświetlanej (w dowolnej kolorystyce) lub eleganckie logo, które umieścimy za szklaną szybą. 

Diody LED

Lady recepcyjne z podświetleniem LED to elegancki, luksusowy i bardzo efektowny pomysł na wizytówkę biura, hotelu czy siedziby firmy. Za pomocą diod LED możesz podświetlić w dowolnym kolorze front lady, logotyp Twojej firmy, dół lady albo nawet górny jej blat. Lady recepcyjne z podświetleniem ledowym są postrzegane przez klientów jako nowoczesne i o wyższym standardzie. To rozwiązanie premium, które docenią goście ekskluzywnego hotelu, użytkownicy nowoczesnego biura czy klienci odwiedzający prestiżową siedzibę firmy.

Oświetlenie LED zrewolucjonizowało nowoczesne projekty wnętrz i mebli na wymiar. Daje ogromne możliwości aranżacyjne, a wybór dowolnej kolorystyki czy nawet łączenie różnych kolorów diod LED to świetny pomysł na ciekawe i zwracające uwagę podświetlenie lady recepcyjnej.  Na zamówienie możemy też zaprojektować oryginalną, designerską ladę z nacięciami, które podświetlimy diodami LED w dowolnym kolorze.

Ekran LCD

Lady recepcyjne na zamówienie można także wyposażyć w dodatki multimedialne, w tym ekran LCD. Wykorzystanie multimediów w recepcji czy poczekalni staje się dziś rzeczywistością i rozwiązaniem, które spotyka się z uznaniem klientów. Umila czas oczekującym gościom, a jednocześnie pozwala reklamować i promować Twoje usługi lub produkty, a także w łatwy sposób przekazać ważne informacje.

Lada recepcyjna z ekranem LCD z możliwością wyświetlania filmów promocyjnych to innowacyjne rozwiązanie, które sprawdzi się zwłaszcza w nowoczesnym, minimalistycznym lub industrialnym wnętrzu. Będzie przykuwającym uwagę elementem i najlepszą wizytówką firmy kojarzonej z nowymi technologiami lub nowoczesnego hotelu, biura lub salonu sprzedaży.