Uszkodzenia podczas użytkowania lady recepcyjnej bez względu na model recepcji i jej budowę mogą się przydarzyć zawsze. Uszkodzenia mechaniczne wywołane uderzeniem innym przedmiotem, wyszczypania laminatów czy płyt wywołane inwazyjnym czyszczeniem czy też zwykły przypadek może spowodować powstanie wad, które nie są determinantem do zlecania realizacji nowej lady recepcyjnej.

Wilking od wielu lat skupia się na rozwoju sektora produkcji lad recepcyjnych oraz aranżacji całych recepcji od podstaw natomiast nie pozostawiamy naszych klientów samych sobie w kryzysowej sytuacji zaistniałej wady i potrzeby naprawy już istniejącej aranżacji.

 

Większość wad i usterek jak wynika z naszego wieloletniego doświadczenia możliwa jest do usunięcia przy poniesieniu niewielkich kosztów, w ciągu kilkunastu minut w Państwa lokalizacji bez zbędnych zabiegów dyskwalifikujących pracę w miejscu witania Państwa gości.

Wilking zdobywając coraz szersze grono nowych klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem dba także o nienaganną obsługę posprzedażową. W razie kłopotów zapraszamy więc do kontaktu!