Chęć posiadania nienagannie prezentującej się recepcji to marzenie każdego nowoczesnego przedsiębiorcy. Obecnie niemal każdy z minimalnym estetycznym zacięciem może sobie pozwolić na urządzenie własnej recepcji według wizji i wyobrażeń. Wilking potrafi przekuć je w rzeczywistość.

Wilking kompleksowo opiekuje się tematem recepcji z udziałem kilkunastu osób w każdym procesie produkcji. Począwszy od luźnych rozmów na temat lady recepcyjnej, przez ustalanie kolorystyki, parametrów, wybór odpowiedniego modelu lady recepcyjnej, materiału z którego wymarzona recepcja będzie zbudowana, tworzenie pierwotnych i już dopracowanych projektów, produkcję aż do ustawienia lady we wskazanej lokalizacji.

Zgłaszając się do nas możecie mieć Państwo pewność, że wizja nienagannej wizytówki w postaci recepcji będzie w wysokim stopniu odzwierciedlać Państwa zamysł. Recepcja, która finalnie na wiele kolejnych lat zagości w Państwa przestrzeni firmowej będzie cieszyć oko i zachęcać do współpracy pracując na Państwa wizerunek.