Kolejne miesiące trwającego zamieszania pandemicznego wywołuje różne skutki uboczne a między innymi nagły i spektakularny wzrost kosztów nieruchomości czy to w zakupie czy wynajmie.

Niewielkie ginące w gąszczu gabinecików biura generują bardzo wysokie koszty ich zakupu czy najmu, natomiast wygospodarowanie wyróżniającej się w tłumie komfortowej dla siebie i dla naszych kontrahentów przestrzeni przy wynajętym biurku w jednym z wielu open office jest niezwykle karkołomnym zadaniem.

My wszyscy jako twórcy marki Wilking tworzymy lady recepcyjne, które mogą stać się Państwa mobilnym biurem, wyróżnikiem Państwa marki na tle konkurencji, biurem, które zgodnie ze zmieniającymi się trendami oraz potrzebami mogą Państwo w prostu sposób przenieść zmieniając tym samym jego lokalizację i otoczenie.

Klasycznym produktem ujmującym biuro kompleksowo w wyróżniającą się w tłumie pigułkę jest lada R34. Piękna, perfekcyjna, elegancka, praktyczna sylwetka takiego miejsca pracy będzie najlepszym dowodem Państwa elastyczności oraz innowacyjności a Państwa marka zostanie zauważona na rynku.