Lata 40 i 50 poprzedniego wieku wdrożyły nowy dekoracyjny trend – lamele. Niemal do połowy lat 90-tych miał się on świetnie jeśli chodzi o architekturę i dekorację przestrzeni, pomieszczeń czy też mebli. Ważnym elementem dekoracyjnym ścian i często także mebli były bowiem panele lamelowane. Są to listwy tworzące harmonijną i bardzo symetryczną całość.

Firma Wilking śledzi architektoniczne nowości oraz wyznacza kierunki rozwoju w produkcji lad i recepcji. Wkroczyła zatem także w świat paneli lamelowanych dekoracyjnych. Świetnie zaprezentowano je w naszej ladzie R130 oraz ladzie R131.

Harmonijny i odpowiednio frezowany układ lameli idealnie komponuje się z nowoczesną stylistyką wnętrz. Lamele mogą być produkowane z wysokiej jakości płyt bądź naturalnego drewna. W obu wersjach wyglądając świetnie. To co 50 czy 60 lat temu zdawało się już opatrzone i nudne dziś nabiera nowej jakości i nowego wyrazu.

Dekoracyjne płyty lamelowane, którymi specjaliści firmy Wilking pokryją front lady R130 lub R131, część ściany, wykończenie logotypu czy znaku firmowego naszego klienta przyciągną uwagę odbiorcy. Klasycznie i elegancko zaakcentują obecność recepcji w małej architekturze przestrzeni. Z całą pewnością będą znakiem powracającej mody, którą odkrywamy na nowo w 2020 roku.