Recepcja to miejsce gdzie każdy z naszych gości w pierwszym momencie ocenia miejsce wizualnie a w drugiej chwili ma bezpośredni kontakt z samą recepcją. Zazwyczaj obsługa klienta przy ladzie recepcyjnej wiąże się z jej „namacalnym” kontaktem z naszym interesantem.

Dotyk dłoni czy otarcie ramienia może pozostawiać na płaszczyznach recepcji widoczne ślady w postaci odcisków palców czy dłoni.

W stolarstwie od wielu lat z dużą skutecznością lakieruje się elementy mebli co znacznie podnosi ich jakość i często z użyciem odpowiednich top coat-ów ogranicza widoczność zabrudzeń w codziennym użytkowaniu, lakier ma jednak swoje wady jak długi okres produkcji lakierowanych elementów oraz ich niska odporność na zarysowania.

Producenci płyt meblowych wyszli więc naprzeciw oczekiwaniom i stworzono płyty w linii Antifinger. Specjalne super matowe powłoki wykonane w nowoczesnej technologii stworzono tak aby elementy tworzonej przez Wilking lady recepcyjnej czy innych elementów wyposażenia meblowego mimo ich bezpośredniego kontaktu z człowiekiem nie poddawały się osiadaniu kurzu, znaczeniu śladami dłoni czy odcisków palców.

Klasyczna, głęboka czerń czy świetlista, matowa biel będzie się prezentowała na recepcji wyjątkowo dostojnie a w połączeniu z naturalnym drewnem stworzą luksusową i ponadczasową wersję recepcji.