Przez kilka lat stworzyliśmy niemal 200 autorskich modeli lad recepcyjnych. Wśród nich mamy lady w wersjach podstawowych, lady proste a jednak eleganckie, lady ekskluzywne, drewniane, z dodatkiem stalowych stelaży, konstrukcji, laminatów, kamienia czy corianu.

Każdy niemal model lady recepcyjnej tworzony przez zespół Wilking mógłyby być jeśli tylko takie byłoby życzenie naszego klienta stworzony w wersji ekonomicznej.

Obecnie na rynku producenci płyt i akcesoriów meblowych prześcigają się w technologii wytwarzania i coraz szerszym wzornictwem asortymentu. Dzięki takiemu trendowi możemy z powodzeniem drogie i naturalne drewno zastąpić płytą melaminowaną z naturalną strukturą imitującą drewno, kamień możemy zastąpić szeroką gamą laminatów imitujących kamienne czy betonowe struktury.

Lada w wersji ekonomicznej stworzona przez firmę Wilking nie będzie słabą, wizualną podróbką drogich i luksusowych recepcyjnych konstrukcji. Lada w naszym wykonaniu stworzona z myślą o Państwa finansach będzie ciekawą recepcją z pazurem, będzie stanowiła nienaganną wizytówkę Państwa firmy a służyć będzie niezmiennie wiele lat.