Wymiana lady recepcyjnej w istniejącej już recepcji bez konieczności przeprowadzania generalnego remontu to zadanie, które może przynieść wiele korzyści dla Twojego biznesu lub przestrzeni biurowej i jak najbardziej jest możliwe.

Lady recepcyjne stanowią serce każdej recepcji, pełniąc nie tylko funkcję informacyjną, ale również a może przede wszystkim reprezentacyjną tworząc pierwsze wrażenie na temat firmy u odwiedzających. Dlatego tak istotne jest aby sama recepcja była elegancka, funkcjonalna i w idealnym stanie.

W architekturze podobnie jak w branży odzieżowej króluje moda i nią bezwzględnie powinniśmy się kierować także w kwestii aranżacji przestrzeni publicznej w firmie. Jeśli Twoja obecna recepcja stoi w przestrzeni aranżowanej kilkanaście lat temu i jeszcze nie nadszedł czas na generalny remont całej powierzchni jednak sama lada recepcyjna wymaga wymiany to jest na to gotowa recepta. Lada recepcyjna R248 opiera się na prostym i klasycznym stylu, który nie będzie ingerować integralności przestrzeni natomiast wymiana lady może przestrzeń odświeżyć i unowocześnić jednocześnie utrzymując jego charakterystyczny design.

Z dużym remontem jak się można spodziewać nie zawsze można wystartować w dowolnym czasie. Z takim zamieszaniem wiążą się zarówno problemy w dostępie do części publicznych w firmie przez dłuższy czas, ograniczenie pracy recepcjonistek w czasie remontu być może nawet remont taki wpłynąłby tymczasowo negatywnie na obieg dokumentów w firmie czy ilość interesantów, którzy są potencjalnymi klientami na co nie zawsze można sobie pozwolić. Warto wiec przemyśleć modernizację przestrzeni recepcyjnej, która przy dobrej organizacji pracy łącznie z ustawieniem nowej recepcji na swoim miejscu zamknęłaby się w dniach wolnych od pracy w czasie kiedy firma zwyczajnie nie pracuje.

Czasami najlepsze efekty w całym procesie odświeżania powierzchni recepcyjnej może przynieść delikatna zmiana koloru ściany za recepcją, wymiana frontów szafek przylegających bezpośrednio do recepcji i wymiana na nową, szczegółowo zaplanowaną recepcję, która wizerunkiem idealnie wtopi się w architekturę przestrzeni. Przy tworzeniu nowego projektu mającego na celu odświeżenie wizerunku recepcji możemy dowolnie według gustu i potrzeb klienta zmodyfikować wielkość, kształt i kolorystykę lady. Ladę możemy dowolnie dostosować dla większej ilości pracowników, wyposażyć ją w szafki, kontenerki, szuflady czy oświetlenie LED, które doda smaczku nawet najprostszej ladzie recepcyjnej. Gama kolorystyczna płyt meblowych, które używane są w produkcji lad recepcyjnych i mebli okalających recepcję jest tak szeroka, że z całą pewnością uda się dopasować kolorystykę zarówno do wyposażenia, które zostanie w pomieszczeniu, unowocześniając jednocześnie cały design. Dodatkowo jako jedna z wielu oferowanych przez producenta lad recepcyjnych recepcja R248 posiada szeroki i ascetyczny front dedykowany w dużej mierze umieszczeniu na nim logotypu użytkownika, który zdecydowanie wpłynie na rozpoznawalność marki i atrakcyjność całej recepcji.

Wymiana lady recepcyjnej w istniejącej już recepcji to zadanie, które może odświeżyć i unowocześnić wygląd całego pomieszczenia, jednocześnie pozostając wiernym prostemu i klasycznemu stylowi. Odświeżenie choćby samej lady recepcyjnej poprawi zdecydowanie funkcjonalność poprzez ponowne skonfigurowanie jej wyposażenia względem istniejących obecnie potrzeb, poprawi wygodę pracy personelu recepcji oraz wywoła pozytywne wrażenie u odwiedzających Państwa klientów. Ważne jest w całym takim przedsięwzięciu odpowiednie przygotowanie przestrzeni, przemyślenie celu jaki chcemy osiągnąć poprzez wymianę lady, wybór odpowiedniego modelu z jego właściwym wymiarem, kolorem i wyposażeniem. Taki drobny zabieg bez poważnego wielomiesięcznego remontu może okazać się wiosennym powiewem świeżości w Państwa lokalu.