Poszukując złotego środka i odpowiedniego stosunku ceny do jakości firma WILKING stworzyła już wiele aranżacji recepcyjnych. Z każdej z nich jesteśmy niezwykle dumni. Każda recepcja to nasza ciężka praca, a niektóre z nich wyjątkowo stały się wręcz nasza chlubą.

Są miejsca, w których lada musi być wyjątkowa pod każdym względem i w każdym względzie musi być naj: najlepsza, największa, najbardziej perfekcyjna i najbardziej luksusowa. WILKING spełniając te wszystkie warunki dociera do coraz nowszych technologii. Do produkcji pracownicy WILKING używają materiałów niespotykanych, niezwykle cennych i świadczących o zasobnym portfelu nabywcy. Stosują je do tworzenia recepcji, które stają się najbardziej luksusową wizytówką firmy.

Taką zupełnie wyjątkową i nadzwyczajną w każdym calu ladą recepcyjną stała się nasza lada R118. Model nie wyróżniałby się niczym nadzwyczajnym gdyby nie fakt, iż do jej stworzenia użyliśmy corianu. Nie jest to jednak popularna wersja mieszanki naturalnych minerałów, białego pigmentu i akrylu ale mieszanka z dodatkiem czarnego barwnika. Czarny corian, podobnie jak diament w odcieniach szarości czy różu, to wspaniała i luksusowa odmiana dla już bardzo ekskluzywnego tradycyjnego białego corianu.

R118 zaoferowała jako pierwsza z lad recepcyjnych tworzonych przez specjalistów firmy WILKING tak niespotykany rozmiar recepcji wykończonej szlachetnym naturalnym drewnem i czarnym corianem, który stał się tematem przewodnim tej realizacji. Prosta linia lady R118 z laserowo frezowanym w corianie logo przykryta przyjemnym i ciepłym w dotyku drewnem stanęła frontem do klienta w biurowcu naszego klienta.

Lada R118 stała się nie tylko luksusową wizytówką korporacji. Jest także bezsprzecznie dziełem, które pięknie wypełnia i służy interesom naszego klienta.