Industrialny, surowy, zimny taki właśnie jest styl loftowy. Określenia świetnie się mają jeśli chodzi o architekturę budynków, zagospodarowanie przestrzenne nowoczesnych muzeów, galerii, ale nie tylko. Od kilku lat loft coraz śmielej wkracza bowiem w świat małej przestrzeni, zagarnia sobie przestrzenie publiczne i prywatne domostwa oraz bryluje w pomieszczeniach wielu firm.

Wizerunek recepcji, w której wspaniała i bardzo industrialna lada zajmuje w przestrzeni recepcyjnej centralne miejsce dziś już nikogo nie zdziwi. Obecnie lada nie jest bowiem jedynie niezauważonym punktem powierzchni.

WILKING stworzył ladę recepcyjną R48 mając na uwadze zainteresowanie nabywców nowoczesnym i bardzo modnym stylem loftowym. Jest to połączenie metalowego surowego stelaża w dowolnie skonstruowanym kształcie z ciepłymi elementami wykonanymi z drewna, corianu czy laminatów. Stanowi bezapelacyjną jedność. Decyduje o stylu, jakości i trendach, za którymi podąża użytkownik.

Modne drewniane lub betonowe okładziny ścienne oraz posadzki żywiczne czy z betonu architektonicznego… Jest to w XXI wieku absolutny niezbędnik każdego przedsiębiorcy i każdej instytucji chcącej zaistnieć wśród konsumentów i interesantów. Lada recepcyjna R48 doskonale wpasowuje się więc w ten trend.