Dumą i dobrą praktyką każdego stolarza jest praca z najszlachetniejszym tegoż rzemiosła materiałem, czyli drewnem. Pracownicy firmy WILKING, tworząc i projektując model R116, dokładają przy tym wielu starań. Powstaje mebel otulony naturalnym drewnianym blatem, który stworzył bardzo spójną i ciepłą przestrzeń. Ponadto idealnie współgra z już istniejącą u klienta architekturą.

Zalet drewna takich, jak elegancja, klasyka, piękne usłojenie, ciepłe kolory, miła w dotyku struktura nie trzeba specjalnie reklamować. Dodając do powyższych cech takie właściwości, jak ponadczasowość i ekskluzywny wygląd, wybór drewnianych elementów połączonych z klasyczną i wiecznie modną bielą staje się oczywisty. Nie pozostawia wątpliwości, że jest on strzałem w dziesiątkę.

Lada recepcyjna R116 docelowo stała się centralnym punktem przestrzeni odzianej w beton, biel, drewniane ściany i loftowe oświetlenie. Stała się także częścią nowoczesnej recepcji, która przez wiele kolejnych lat pozostanie ponadczasowa. Marka WILKING gwarantuje, że przez kolejne kilkanaście lat użytkowania jakość recepcji nie będzie odbiegała od tej pierwotnej w momencie zaaranżowania jej w przestrzeni naszego Klienta.