Recepcja jest miejscem, w którym każdy klient, petent czy gość doświadcza emocji, jakie niesie ze sobą pierwszy kontakt z firmą. Dlatego tak ważne jest nie tylko zadbanie o uśmiechniętą i wykwalifikowaną obsługę, ale też o estetykę i wzornictwo otoczenia. Wspólnie tworzą one wizytówkę hotelu, biura czy pracowni. Ogromne znaczenie w jej kreowaniu ma lada recepcyjna.

Nowoczesne lady w atrakcyjnym designie

Zaprojektowanie i wykonanie lady, która będzie idealnie dopasowania do potrzeb i profilu działalności firmy nie jest łatwe. Jeśli dodać do tego jeszcze specyficzną wizję właściciela z pewnością niewielu producentów podoła takiemu zadaniu. Nowoczesne lady do recepcji wykonywane na zmówienie to domena firmy Wilking. Powstające w niej projekty są nie tylko unikalne, ale też możliwość ich komponowania pozostaje niemal nieograniczona. Wyjątkowo atrakcyjne są lady na wymiar z oświetleniem LED, które łączą cechy funkcjonalne i estetyczne z wzornictwem dopasowanym do potrzeb klienta. Atutem jest też unikalny proces realizacji lad na zamówienie, które są personalizowane i projektowane w dowolnej konfiguracji elementów.

Unikalna lada na zamówienie

Wyjątkowość lad recepcyjnych z firmy Wilking polega na tym, że każdy nowy projekt jest jedynie bazą do tworzenia rozmaitych kompozycji. Personalizacja projektu polega na możliwości zmiany wielu jego cech, począwszy od wymiarów, przez kolorystykę czy materiały po ostateczne wykończenia. Elementem różnicującym może być dodatkowe logo zdobiące ladę, kolorystyka oświetlenia czy detali wykończeniowych lub też uzupełnienie modelu wzorcowego po dodatkowe półki czy gablotę.

Wilking to producent z wieloletnim doświadczeniem, którego lady na wymiar z oświetleniem LED zdobią wnętrza recepcji firm na terenie Polski i krajów europejskich. Każdy nowy projekt przed wykonaniem jest prezentowany w formie wizualizacji 3D, dzięki której klient może zapoznać się z produktem jeszcze przed jego wykonaniem. Do doskonały sposób na dopasowanie do perfekcji wszystkich szczegółów i wyposażenie miejsca, które jest wizytówką firmy.