Lada recepcyjna ma być trwała, estetyczna, spójna z całym wystrojem firmy. Przygotowana z myślą o eleganckim wyglądzie, ale i wygodnej pracy obsługi recepcji, ma zachwycać wyglądem i przez lata stanowić najważniejszy mebel ustawiony w głównym holu firmy. Miłośnicy minimalizmu często zgłaszają się do producenta lad do recepcji ze wstępną wizją prostego, acz wyjątkowego w formie mebla, który przyciągnie wzrok, ozdobi przestrzeń i spełni wymagania pracowników. 

Mała lada – duże wyzwanie

Kiedy nie ma miejsca na rozbudowaną ladę recepcyjną, przyda się model LADA R10. To mikro mebel stworzony z myślą o niewielkich pomieszczeniach recepcyjnych. Mebel doskonale dopasuje się do wnętrza minimalistycznego i skandynawskiego. Oddziela przestrzeń roboczą od gości przychodzących do hotelu, gabinetu, przychodni, biura, nie przytłacza przy tym lokalu. To model wyjątkowo nowoczesny, w którym wykorzystano biel oraz trwały materiał w kolorze drewna. Naturalny odcień, a także ułożenie płyt można dowolnie zmienić w fazie tworzenia projektu. Można także rozbudować ladę o kolejne elementy. Całość warto doświetlić nadstawką z ekologicznym i ekonomicznym oświetleniem LED.  

Piękno tkwi w prostocie

Prosty kształt i dwa kolory: biel a do tego szarość lub wybrany odcień drewna sprawiają, że wnętrze recepcji będzie schludne, a jednocześnie zachęcające. Lada R2 to model bardzo klasyczny, który można dopasować do niewielkiej, jak i dużej przestrzeni. Uniwersalne kolory doskonale dopasują się do odcieni ścian lub innych mebli ustawionych w recepcji. Klient projektanta i wykonawcy może wybrać wersję kolorystyczną, dodać podświetlane logo czy napis. Zewnętrzna część lady jest maksymalnie minimalistyczna, wnętrze wyposażyć można w półki, szuflady i schowki, które niezbędne są pracownikom recepcji do zachowania porządku w dokumentach. 

Modna Skandynawia

Na pierwszy rzut oka lata recepcyjna R120 kojarzy się ze skandynawską ideą wykańczania wnętrz. Drewno połączone z szarością to klasyczny model mebla do recepcji w stylu szwedzkim, ale klient, który zauroczony będzie prostym kształtem, może zdecydować się także na inne kolory. Lada recepcyjna może być wykonana z błyszczącego panelu, można też wykonać na niej podświetlone logo czy napis. Wewnątrz lady producent zamontuje wybrane szuflady i półki.