Zgodnie z obowiązującymi obecnie trendami wnętrzarskimi, dobrze zaprojektowana recepcja, powinna być przede wszystkim zindywidualizowana. Oryginalna lada recepcyjna, dopasowana do charakteru firmy i jej wyróżników wśród konkurencji, będzie najlepszą wizytówką siedziby biura czy hotelu. Z przyjemnością przedstawiamy nowoczesne lady na wymiar stworzone z myślą o wymogach współczesnej recepcji.

Nowoczesne lady recepcyjne

Centralnym punktem każdej recepcji jest nowoczesna lada, dopasowana do wielkości i sposobu aranżacji wnętrza, usytuowana na wprost wejścia bądź przy głównej ścianie pomieszczenia. Bogata gama lad recepcyjnych pozwala na zbudowanie funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni. Mimo niesłabnącej popularności ponadczasowej klasyki, wielu zwolenników zyskują nowoczesne projekty. Ich unikalność zapewniają nieszablonowe formy i niestandardowe zestawienie materiałów. Dostępne w naszej ofercie odważne lady recepcyjne to idealny wybór dla firm, które z pomocą nietuzinkowych mebli pragną podkreślić swój postępowy charakter i otwartość na eksperymenty. Dynamiczny kształt mebli równoważą stonowane kolory, za sprawą których meble przyciągają wzrok, ale nie przytłaczają odbiorcy.

Asymetryczna lada recepcyjna

Asymetria w recepcji? Czemu nie! Zaprojektowana przez nas lada R135 to udana propozycja dla miłośników futurystycznych form. Złożona z pozornie niepasujących do siebie poziomów, tworzy spójną modernistyczną całość, która gwarantuje wysoki komfort pracy i skutecznie skupia gości recepcji. Na pochwałę zasługuje również czarno-biała kolorystyka lady, która świetnie współgra z jej minimalistycznym stylem.

Lada recepcyjna ze stalowymi elementami

Loftowy styl na dobre zagościł nie tylko w przestrzeniach mieszkalnych, ale i w siedzibach firm. Surowy, bo przywodzący na myśl dawne przestrzenie przemysłowe design, idealnie równoważy drewniana baza mebla, nadająca mu ciepłego charakteru. Zaproponowana przez nas lada recepcyjna R133 ze stalowymi elementami przypadnie do gustu wielu użytkownikom ceniącym industrialne detale wnętrzarskie.

Niespotykana forma lady recepcyjnej

Piękno naturalnego drewna to wnętrzarski trend, który się nie nudzi. Tworzona na wymiar lada recepcyjna R81, jaką można znaleźć w naszej bogatej ofercie mebli do biur i hoteli, to jednocześnie zgrabny i masywny front, imitujący naturalne deski ułożone jedna na drugiej. Całość spajają loftowe ramy z metalu, które pięknie współgrają z surowym materiałem. Niespotykana forma lady podbija serca fanów eklektyzmu.

Nietuzinkowe lady do recepcji na wymiar

Wzbudzające zachwyt formą oryginalne lady recepcyjne wykonujemy w wymiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Regulowane stopki pozwalają na idealne wypoziomowanie lady. Możliwość dostosowania liczby przelotów kablowych umożliwia stworzenie w pełni funkcjonalnego mebla. Oferujemy również przygotowanie lad recepcyjnych w szerokiej gamie kolorystycznej, dopasowanych do wizji aranżacyjnej przestrzeni. Meble wyposażamy w diody LED wybranym kolorze, które skutecznie podkreślają rolę lady.