Potrzeby rynku wciąż wzrastają.

Klienci odnajdujący markę Wilking jako lidera wśród producentów lad recepcyjnych w Polsce są już nie tylko administratorami budynków biurowych ale także właścicielami salonów sprzedaży aut, przeróżnych artykułów szerokiego wachlarza branż, klinik medycznych czy salonów kosmetycznych.

Do grona odbiorców lad recepcyjnych marki Wilking dołączają restauratorzy, cukiernicy oraz właściciele lokali z branży gastronomicznej. Wykorzystując czasowe przestoje w działalności z tytułu wprowadzanych lockdownów w 2020 oraz 2021 roku zmienialiśmy przestrzeń i wizerunek lokali naszych klientów z branży gastronomicznej.

Jedną ze sztandarowych realizacji ostatniego czasu jest lada R168. Piękna drewniana rzeźba podstawy w połączeniu z unikalnym, bezspoinowym białym corianem stworzyła wspaniałą przestrzeń kawiarni, w której gra pierwsze skrzypce. Najwyższa jakość materiałów zetknęła się z klasyczną sylwetką całej zabudowy R168 i w połączeniu z soczyście wykończonymi ścianami stworzyła przyjemną a wręcz apetyczną całość, w której popołudniowa kawa oraz czekoladowy muffinek będzie smakował najlepiej!