Lada recepcyjna, meblowa wizytówka każdej firmy, musi być nie tylko wysmakowana estetycznie, ale także funkcjonalna. W małych recepcjach sprawdzają się lady narożne, które pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki konstrukcjom narożnym nie tracimy cennych metrów kwadratowych, zagospodarowując małą recepcję w taki sposób, że jej pracownicy mają dostęp do dużego blatu roboczego i niezbędnej liczby schowków, a klienci bez problemu nawiązują kontakt z obsługą recepcji.

Asymetria i geometryczne kształty

Lady z linii R7 mają charakter mebli modułowych, które dają duże możliwości kombinatoryczne. W zależności od potrzeb pracowników, blat roboczy może być usytuowany wyżej lub niżej, a dowolność konfiguracji sprawia, że lada recepcyjna z linii R7 może stanowić duży blat do obsługi klienta z towarzyszącym mu niewielką przestrzenią do przechowywania materiałów biurowych albo mały blat oraz znaczną liczbę schowków. Geometryczne formy modułów sprawiają, że lady R7 mają elegancki ascetyczny wygląd, także w wersji z frontem albo górnym blatem podświetlanym diodami LED.

Podobna estetyka charakterystyczna jest dla lady R17, którą nabyć można także w wersji zaokrąglonej, z łukowatym blatem, co znacząco wpływa na możliwości aranżacyjne. R17 to lada idealna do firmy o dużym prestiżu, którego recepcja jest widomym znakiem.

Uszlachetnione laminaty i gra świateł

Lady recepcyjne na wymiar wykonane mogą być ze szlachetnych laminatów HPL. Obłe kształty, uwydatnione dzięki podświetleniu przez diody LED, tworzą ultranowoczesną całość, doskonale sprawdzającą się w recepcjach równie nowoczesnych budynków, w tym instytucji kultury czy w domach mediowych. Atrakcyjny model R85 to finezyjna, skomplikowana konstrukcja, która na pewno przykuje uwagę klientów. W ramach wersji PRESTIGE lada może posiadać podświetlane logo lub napis umieszczony za szklaną szybą oraz być wykonana z płyty w połysku. Wszystkie połyskujące elementy wzbogacone dodatkowo o perfekcyjnie dobrane oświetlenie sprawiają, że lada recepcyjna R85 jest idealnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń, które optycznie powiększa.