Przedsiębiorca, który dba o wizerunek własnej firmy i chce, aby odwiedzający ją klienci zachowali dobre pierwsze wrażenie, z pewnością powinien szczególnie zatroszczyć się o recepcję. Estetyka otoczenia i starannie wybrana, reprezentacyjna lada z logo firmy pozwolą już przy pierwszym kontakcie poczuć wyjątkowy klimat miejsca. Jednocześnie unikalny i wykonany na wymiar mebel zagwarantuje profesjonalną obsługę gości.

Czym powinny wyróżniać się lady recepcyjne?

O znaczeniu i wadze pierwszego wrażenia przekonało się już wielu. Często niechlujny strój zniechęca do podtrzymania kontaktu z osobą, która jest wartościowa, ciekawa i inteligentna. W przypadku firmy o tym pierwszym wrażeniu decydują design, wygoda i klimat recepcji. Wchodząc do hotelu gość oczekuje zapowiedzi wygodnego wypoczynku i pełnej obsługi w przyjemnym otoczeniu. O tym, czy może na nie liczyć, przekona go już wygląd tego pomieszczenia.

Lady recepcyjne są rodzajem wizytówki firmy, hotelu czy instytucji. Odpowiednio zaprojektowany design nie tylko wskazuje na profil działalności, ale też na styl, który odzwierciedla podejście do klienta. Nowoczesne lady recepcyjne na zamówienie pokazują, że przedsiębiorca, architekt czy prawnik otwarcie podchodzą do problemów. Z kolei mebel w stylu klasycznym czy ekologicznym pokazuje przywiązanie do tradycji.

Lada do recepcji z logo firmy

Ponieważ recepcja jest formą wizytówki, ważnym elementem jej wystroju jest znak firmowy. Doskonałym rozwiązaniem są tu lady recepcyjne z logo firmy, umieszczonym na przedniej ścianie konstrukcji. Wkomponowanie tego elementu w ogólny design mebla sprawia, że łączy on w sobie funkcjonalność, estetykę i reprezentacyjność. W projektowaniu i produkcji takich elementów wyposażenia specjalizuje się firma Wilking.

Tworzone przez nas lady recepcyjne na zamówienie z logo firmy są niepowtarzalne i powstają również z wykorzystaniem unikalnych procesów produkcji. Projektowane modele mogą być dowolnie modyfikowane pod względem kształtów, jak i wymiarów czy kolorystyki. W projektach zmieniamy zarówno niewielkie detale, jak całe kompozycje. Przed ich wykonaniem przygotowujemy też wizualizacje 3D. Każda nasza lada do recepcji z logo firmy jest perfekcyjnym odwzorowaniem oczekiwań klienta.