Recepcja, a tym samym lada recepcyjna, to jedna z pierwszych rzeczy, które widzą Twoi goście po wejściu do budynku. Z pewnością zależy Ci na tym, żeby wstępne wrażenie klientów związane z Twoim miejscem pracy było jak najbardziej pozytywne, dlatego wybór odpowiedniego koloru lady jest bardzo ważny!

To właśnie na recepcji nawiązuje się kontakty, poznaje nowe osoby – słowem, buduje opinię o miejscu i jego pracownikach. Postaraj się więc stworzyć przytulne i przyjazne wnętrze, które sprawi, że odwiedzający od razu poczują się w nim jak w domu. Jak to zrobić? Postaw na kolor!

Na co zwrócić uwagę wybierając ladę recepcyjną?

Oczywiście kolor to tylko jedna z wielu rzeczy, które warto mieć na uwadze wybierając ladę do recepcji. Oprócz tego pamiętaj też o tym, że powinna ona być wygodna, funkcjonalna, łatwa do utrzymania w czystości oraz oczywiście estetyczna i dopasowana do charakteru wnętrza. W ten sposób lada będzie tworzyła harmonijną i spójną całość z resztą pomieszczenia.

Dlaczego jednak stawiamy tak duży nacisk na kolor? Ponieważ recepcja to centralny punkt holu, co sprawia, że powinna się wyróżniać i już od progu dawać klientom informację, że to właśnie do niej powinni skierować swoje pierwsze kroki. Mocne kolory bez wątpienia w tym pomogą!

Lada recepcyjna – jaki kolor wybrać?

Jeśli logo Twojej firmy zawiera jakiś ciekawy kolor, sprawa jest całkiem prosta. Korespondująca z nim lada nie tylko będzie ciekawym fragmentem wystroju, ale dodatkowo może stać się oryginalnym elementem identyfikacji wizualnej Twojej firmy!

W pozostałych przypadkach najlepiej dopasować kolor lady do charakteru Twojego biznesu. W jaki sposób? W tym celu warto zapoznać się z właściwościami poszczególnych kolorów. Przykładowo lada w odcieniach niebieskiego lub zielonego będzie działać kojąco na nerwy, a także wzbudzać zaufanie klientów. Lada żółta od razu skojarzy się z czymś wesołym i pozytywnym, a lada czerwona czy różowa natychmiast przyciągnie uwagę klienta i wzbudzi skojarzenia z energią i aktywnością.

Wybór lady w praktyce – nasze propozycje

Oczywiście w naszej ofercie nie mogło zabraknąć kolorowych i oryginalnych propozycji. Jeżeli szukasz lady recepcyjnej w niebanalnym kolorze, warto zwrócić uwagę na te modele:

  • Lada R52 to doskonałe połączenie koloru oraz formy, a także funkcjonalności. Lada jest bardzo efektowna, a przy tym praktyczna. Na naszej stronie możesz zobaczyć, jak prezentuje się w kolorze ognistej czerwieni. Obok takiego mebla nikt nie przejdzie obojętnie!
  • Kolejną propozycją, która świetnie będzie prezentować się w wersji kolorowej, jest lada R55. Jednolita minimalistyczna forma to idealna baza, do której będzie pasować praktycznie każdy odcień z naszego wzornika.
  • Lada R51 zachwyca niebanalną formą złożonej z modułów fali, która w połączeniu z ciekawą kolorystyką sprawi, że Twoja recepcja będzie wyglądać nowocześnie i oryginalnie. Będzie najlepszym wyborem do obszernego pomieszczenia – z pewnością w nim nie zginie!

W naszym sklepie mamy dla Ciebie bogaty wybór różnego rodzaju lad recepcyjnych. Praktycznie każdy model możesz zamówić w dowolnym kolorze, a wymiary dopasujemy do Twoich potrzeb. Koniecznie sprawdź!