Mała recepcja spełnia bardzo dużą rolę – jest wizytówką firmy. Dlatego jej wygląd nie powinien być przypadkowy. Przede wszystkim należy pamiętać, aby jej proporcje odpowiadały rozmiarom oraz aranżacji wnętrza, w którym będzie się znajdować. Lada recepcyjna powinna być również funkcjonalna, aby zapewnić komfort pracownikom. Przedstawiamy projekty lad do małej recepcji, które stworzyliśmy na zamówienie naszych klientów.

Lady na wymiar tworzone w unikalny sposób

Tworzone przez nas lady na wymiar są niepowtarzalne. Dzięki możliwości pełnej konfiguracji dajemy naszym klientom możliwość określenie kształtu, koloru, wzoru oraz materiałów z których powstanie lada recepcyjna. Wystarczy, że dostaniemy niezbędne informacje w postaci wymiarów oraz ogólnego wyobrażenia o produkcie. To do nas należy zaproponowanie najlepszego rozwiązania, a następnie stworzenie projektu oraz wizualizacji 3D. Po akceptacji projektu i otrzymaniu zaliczki realizujemy finalny produkt w ciągu zaledwie 3 dni roboczych. Przed wysłaniem lady robimy jeszcze zdjęcia, które wysyłamy klientowi, aby mógł zobaczyć efekt naszych prac. Całą ladę recepcyjną wysyłamy kurierem na palecie, dzięki czemu nie ma konieczności jej składania. W ten sposób unika się zbędnej pracy oraz ewentualnych uszkodzeń podczas montażu.

Przykładem lady, która może sprawdzić się małej recepcji, jest model R14 odznaczający się harmonijnym, nowoczesnym designem. Bryła powstała z laminatu połączonego delikatnymi poziomymi zdobieniami, które nadają temu modelowi subtelnej elegancji. Lada R14 może posiadać podświetlane logo lub napis umieszczony za szklaną szybą. Na życzenie klienta ladę możemy wykonać z płyty w połysku, w dowolnej kolorystyce. Istnieje również możliwość instalacji oświetlenia LED w dowolnym kolorze.

Ladą o lekkiej, niewielkich rozmiarów konstrukcji jest model R79. Uniwersalny kształt oraz możliwość stworzenia dowolnego podświetlanego nacięcia sprawia, że model 79 może być stosowany jako biurko recepcyjne stając się efektownym elementem w każdym wnętrzu.

Bardzo ciekawym modelem lady recepcyjnej o małych rozmiarach jest R94 – ultranowoczesna lada recepcyjna z elementami 3D. Może zostać wykorzystana także jako stand oraz mównica. Sprawdzi się w niewielkim gabinecie fryzjerskim lub kosmetycznym.

Personalizowane lady recepcyjne na każdy wymiar

Wszystkie tworzone przez nas lady recepcyjne mogą zostać dowolnie spersonalizowane. Nawet wspomniane modele do niewielkiej recepcji mogą dostać dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, czego efektem może być powstanie dużych lad recepcyjnych.

Od 1994 roku systematycznie rozszerzamy naszą ofertę proponując klientom coraz szerszą paletę materiałów oraz pomysłów wzorniczych. Nasze lady wyróżniają się ciekawymi kształtami, dodatkami w postaci oświetlenia, elementów 3D oraz grawerów. Lady na wymiar naszej produkcji są również funkcjonalne i mogą zostać wyposażone w wygodne półki i szuflady ułatwiające codzienną pracę. Ograniczenie stanowi jedynie wyobraźnia.