W każdym przedsiębiorstwie mamy miejsce gdzie życzliwie witamy gości i precyzujemy ich potrzeby udzielając wyczerpującej odpowiedzi i informacji lub kierując ich do właściwej jednostki w firmie. Najlepszym miejscem do pierwszego kontaktu z klientem jest nienagannie urządzona recepcja, która stanie się jednocześnie centrum biurowym i informacyjnym.

W dużych firmach recepcja powinna być pierwszym planem w holu. I bezsprzecznie nowoczesna recepcja R201 wykonana z corianu taka będzie.

Nieskazitelne wykonanie, nadzwyczajny kształt, piękna, megalityczna i niepowtarzalna bryła pozwalająca na pracę kilku osób jednocześnie to propozycja idealna dla dużych korporacji.

Lada R201 wykonana została we frontowej części z corianu, który jest wyjątkowo eleganckim budulcem w architekturze wnętrz. Jego bezspoinowe wykończenie w połączeniu z zupełnie wyjątkowym kształtem i rozmiarem recepcji R201 pozwolą zaaranżować recepcję XXI wieku, w której obsługa kilku interesantów jednocześnie nie będzie stanowiła jakiegokolwiek problemu.

Zapraszamy do kontaktu!