Eklektyzm jako styl można uznać za połączenie czegoś, co z pozoru mogłoby do siebie nie pasować, a czasami wręcz wykluczać się wzajemnie. WILKING stanął na wysokości zadania. Tworząc ladę R23, połączył ze sobą rustykalne drewno, loftowe metalowe ramki oraz szklaną, krystaliczną witrynę w stylu glamour.

Przy projektowaniu odpowiedniego zestawienia materiałowego pracownicy WILKING dołożyli wielu starań, aby uzyskać bryłę recepcji, w której różne style stworzą niepowtarzalną i luksusową przestrzeń. Udało się to głównie dzięki pozyskaniu pięknych kantówek pochodzących prosto z rozbiórki 120-letniego domu. Stary, dostojny i pięknie usłojony dąb spięty został loftowymi opaskami w kolorze czarnym. Całość rozjaśniono szlifowanym szkłem pięknie załamującym światło, którym obudowano witrynkę pokazową.

Drastyczny kontrast drewna, metalu i szkła celowo zamierzonym zabiegiem połączono.

Zaolejowany naturalny dąb użyty przy do stworzenia recepcji to w dzisiejszych czasach zdecydowanie synonim luksusu i wyraz dobrych stolarskich praktyk w firmie WILKING. Dobrze zabezpieczone drewno pięknie będzie się prezentować w przestrzeni naszego klienta kolejne kilkanaście lat.