Zieleń skrupulatnie zaopiekowana w otoczeniu budynków i przestrzeni publicznej, zieleń na ścianach elewacji i  wewnątrz pomieszczeń, zielone dekory w tekstyliach czy terakocie są od wielu lat trendy.

Zieleń butelkowa jest kolorem niezwykle uniwersalnym, neutralnym w odbiorze a przy tym niezwykle eleganckim. Odpowiednio wkomponowana zieleń dzięki temu nada powagi w miejscach użyteczności publicznej, nada stylu w eleganckim holu czy kancelarii, nada świeżości w odnawianych przestrzeniach a na jednej z naszych lad będzie niezwykle się prezentowała.

Korzystając z dostępności na rynku płyty meblowej w kolorze zieleni butelkowej Wilking stworzył zupełnie nową kreację w której zieleń butelkowa złamana krystaliczną bielą pięknie ze sobą zagrały.

Lada R161 to klasyczny przykład nieprzytłaczającej elegancji i angielskiego stylu frezowanych i lakierowanych paneli. Dodatek zieleni butelkowej pozwolił uzyskać ponadczasowy wygląd modelu R161. Lada stała się wyrazista, ma charakter i nie pozostanie niezauważona.

Przyciągając wzrok klienta recepcją wyposażoną w przepiękny model R161 jesteśmy w stanie pozostawić po naszej firmie najlepsze pierwsze wrażenie.

Polecamy!